Site Kullanım Koşulları

İleride sözkonusu şartları okumamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizle ilgili Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin  Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecek  yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, sunucularına yüklenip yayınlanması suretiyle her türlü içeriğin kullanımı halinde  edinilen bilgi ve yorumlar dahil Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’nin hukuki, cezai  sorumluluğu bulunmamakta olup, iş bu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.


Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş. , işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.


Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.  web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi  ve değer  genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekildeÇimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.  tarafından garanti edilmemektedir.


Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’ın  web sitesinde yer alan finansal  bilgi, değerlendirme, yorum ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi  zararlardan Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.


Finansalda sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içeriğin  yalnızca bilgi amaçlıdır.
Kullanıcıların, sitede  de yer alan herhangi bir İçerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.


Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayıÇimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş. hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’nin  web sitesi'ne girmekle , yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz   ve  kabul ettiğiniz esas alınmakta olup,  bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş.’nin ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak İstanbul Mahkemeleri  yetkisine sunulacağı Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş. tarafından beyan ve  Web Sitesi'ne giren kişi(ler)  tarafından kabul ve taahhüt edilir.